Zostań naszym przyjacielem

Drodzy sympatycy naszej jednostki, postanowiliśmy założyć profil na portalu Patronite.pl który umożliwia zbieranie funduszy na różne działania pasjonatów. My też jesteśmy pasjonatami tego co robimy – pasjonuje nas ratowanie życia zdrowia i mienia innych osób. Ciągle chcemy się rozwijać aby lepiej działać przy różnego typu zdarzeniach, dlatego zbieramy na sprzęt ratowniczy dla naszej jednostki. Bardzo liczymy na Twoje wsparcie – teraz możesz to zrobić w prosty i wygodny sposób.

Jak zostać naszym przyjacielem? Wejdź na https://patronite.pl/ospszczekociny załóż konto, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy i wesprzyj nas jedną z podanych kwot.

Pieniądze, które zbierzemy w ten sposób zostaną w całości przeznaczone na wyposażenie naszej jednostki. Mamy w planach zakup między innymi defibrylatora, który zwiększy bezpieczeństwo w całej naszej okolicy. O wszystkich zakupionych rzeczach oczywiście informować będziemy na bieżąco, tak jak do tej pory. Dodatkowo zostając naszym przyjacielem zyskujesz dostęp do zamkniętej grupy patronów, gdzie sam będziesz mógł nam powiedzieć co chciałbyś, żebyśmy robili dodatkowo, co twoim zdaniem jest jeszcze do poprawy, lub po prostu pochwalić nas za coś co robimy 🙂

Ty też możesz zostać ratownikiem! Pomagając nam, sam możesz uratować czyjeś życie. Stajesz się częścią naszej jednostki – dobrym przyjacielem.